KONST / Litografier / Akvarell 14488018
nr 1448 8018
Akvarell
+ litografi + etsningar, 4 delar, Francois Debert, oramade lösa blad, bladets mått: 25x32 - 20x38, akvarell. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:55:51
14/2 19:07:48